Новопразький ДНЗ №2 «Журавлик»

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” Новопразький дошкільний навчальний заклад №2 "Журавлик" задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти по Новопразькій селищній раді.

Прийом в ДНЗ здійснюється на підставі:

1.Заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
2.Медичної довідки про стан здоров'я дитини;
3.Довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;
4.Копії свідоцтва про народження дитини.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі:

1.Її хвороби;
2.Санаторного лікування;
3.Карантину;
4.На час відпустки батьків або осіб, які їх заміняють;
5.У літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

1.За бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
2.На підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшму перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
3.У разі несплати без поважних причин батьками або особами, що їх заміняють, плати за харчування дитини.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не меньше як за 10 календарних днів.