Новопразький ДНЗ №2 «Журавлик»

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

27 січня 2006 року було прийняте рішення Новопразькою селищною радою про відкриття дошкільного навчального закладу в селищі Нова Прага по вулиці Короленка 44-А. Так з"явився чудовий ясла-садок "Журавлик".

Інформаційні відомості по ДНЗ №2 "Журавлик"

Дошкільний навчальний заклад №2 "Журавлик" Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області знаходиться за адресою: смт. Нова Прага, вул. Короленка 44-А, Олександрійського району, Кіровоградської області.

Дитячий контингент становить 18 вихованців, працівників - 6 осіб, з них 3 педагоги. Заклад має одну різновікову групу, пятиденний робочий тиждень, режим роботи: з 8:00 до 17:00 години.

Мова навчання - українська.

Кількість груп - 1 (різновікова).

Кількість вихованців - 18.

Обслуговуючий персонал - 3 особи.

Дошкільний навчальний заклад повністю укоплектований педагогічними кадрами: 1 завідувач, 1 вихователь, 1 музичний керівник.

Звідувач - Луценко Любов Іванівна.

Вихователь - Кісільова Світлана Володимирівна.

Музичний керівник - Бондаренко Світлана Миколаївна.

Усі педагоги мають вищу педагогічну освіту.

Наша головна мета спрямована на вирішення головної методичної мети - "Формування елементарної життєвої компетентності з питань безпеки у дітей дошкільного вікуві відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної оствіти" та:

1.Здійснення інтегрованого підходу до формування у дітей пятирічного віку готовності до систематичного навчання і шкільного життя з урахуванням їхніх індивідуальних особливостей.

2.Спрямування роботи педагогічного колективу на створення умов для реалізації виховання у дітей знань і навичок безпечної поведінки в ДНЗ та в побуті.